Blank Cover Image
QRコード(所蔵情報)

Termeti i 15 prillit 1979 dhe zhdukja e pasojave te tij : referate dhe kumtesa të mbajtura në simpoziumin e Shkodrës më 4-5 prill 1980

フォーマット:
図書
責任表示:
[redaktor shkencor Skënder Dede]
言語:
アルバニア語; 英語
出版情報:
Tiranë : Shtëpia Botuese "8 Nëntori", 1983
形態:
531 p., [8] leaves of plates : ill. (some col.) ; 25 cm
著者名:
書誌ID:
BA04190604
子書誌情報
Loading
所蔵情報
Loading availability information

類似資料:

1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 

Ngwe, Hla, Kinoshita, Hideki, Inomata, Katsuhiko

The Chemical Society of Japan = 日本化学会

2 図書 Dante

Prill, Ulrich

J.B. Metzler

8 視聴覚資料 String quartets nos. 5 & 15

Shostakovich, Dmitriĭ Dmitrievich, 1906-1975, Borodin String Quartet

EMI Records

9 図書 PageMaker4.5

Palmsoft

丸善

Murata, Yasue, Kinoshita, Hideki, Inomata, Katsuhiko

The Chemical Society of Japan = 日本化学会

10 視聴覚資料 Symphonies 4 & 5

Sibelius, Jean, 1865-1957, San Francisco Symphony Orchestra, Blomstedt, Herbert, 1927-

Decca

冨田, 唯介(1980-)

講談社

Teeler, Dede, Gray, Peta

Longman